Загальні відомості

  • Кафедра ПМБА це:
  • Фундаментальні знання і професіоналізм.
  • Високий авторитет і порядність.
  • Перспективи розвитку і вдосконалення.
  • Вільне володіння комп'ютером та іноземною мовою.
  • Здоров 'я і сімейне щастя.

Завідувач кафедри ПМБА,   академік АЕКУ, доктор технічних наук, професор Злепко С.М.

Загальновідомо, що краще бути багатим і здоровим, ніж бідним і хворим. Сучасна медицина все більше використовує комп'ютерні технології. Біомедична техніка на 90% є електронною і забезпечує високоякісну профілактику, діагностику та лікування багатьох захворювань. Не випадково 5 Нобелівських премій, отриманих за останні 30 років у напрямку біомедицини припадають на електронну галузь.

Найсучаснішу освіту в галузі біомедичної техніки Ви отримаєте, коли оберете спеціальність "Біотехнічні та медичні апарати і системи" і за 4 роки отримаєте звання бакалавра з вибраного Вами напрямку, через рік після цього -звання спеціаліста або через півтора року - звання магістра. Навчання здійснюється як на стаціонарі, так і заочно, безкоштовно і за кошти підприємств або власні. Бажаючі мають можливість продовжити навчання в аспірантурі і докторантурі.

За спеціальністю "Біотехнічні та медичні апарати і системи" готуються фахівці, здатні в тісній співдружності з медиками створювати і експлуатувати складну сучасну медичну апаратуру, яка використовується в лікувальних, профілактичних, курортних, спортивно-оздоровчих та наукових установах, проводити наукові дослідження. Враховуючи, що кількість апаратури та її різновидів постійно зростає, потреба у спеціалістах даного профілю також зростатиме.