Кафедра
Історія кафедри Загальна інформація Лабораторії Методична робота Наукова робота Співробітники Зворотній звязок Інститут РТЗП Локальна мережа
Загальна інформація

Кафедра телекомунікаційних систем та телебачення готує бакалаврів, спеціалістів і магістрів за спеціальністю 172 – Телекомунікації та радіотехніка (спеціалізація – телекомунікації)

Головною рисою сучасних телекомунікацій є інтенсивний процес інтеграції засобів зв’язку та комп’ютерів. Сучасна телекомунікаційна галузь демонструє найбурхливіший розвиток серед усіх галузей народного господарства в Україні та за кордоном. У результаті все гостріше постає проблема підвищеного попиту на фахівців, здатних розробляти, експлуатувати і обслуговувати сучасні телекомунікаційні та інформаційні пристрої, системи і мережі.

Фахову підготовку бакалаврів з телекомунікацій складають такі дисципліни: Теорія електрозв’язку; Напрямні системи електричного та оптичного зв’язку; Комп'ютерні мережі та Інтернет; Програмування та робота з базами даних; Системи автоматичного проектування РЕА; Інтернет-технології та Web-дизайн; Компонентна база телекомунікаційних та радіосистем; Комп’ютерно-вимірювальні технології; Обчислювальна техніка та мікропроцесори; Схемотехніка; Телекомунікаційні та інформаційні мережі; Пристрої приймання та передавання сигналів; Системи комутації; Телебачення; Телекомунікаційні системи передачі; Цифрова обробка сигналів; Захист інформації; Системи мобільного зв'язку; Системи передачі даних.

Навчальний процес за фахом забезпечують висококваліфіковані викладачі кафедри ТКСТБ, серед яких 4 професори та 10 доцентів.

Викладачі кафедри забезпечують навчальний процес для напрямів підготовки "Телекомунікації", "Радіотехніка" з 75 дисциплін. У 2007 році кафедра ТКСТБ успішно пройшла першу акредитацію за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра з телекомунікацій.

На даний час наші випускники працюють у таких організаціях та фірмах: «Укртелеком», «Укрпошта», «Київстар», «МТС», «ДатаГруп», «Еверест», «Воля», «Радіо», «Атраком», Вінницька обласна телерадіокомпанія, Вінницький обласний телерадіопередавальний центр, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації, Південно-Західна електромережа, підрозділи зв’язку та захисту інформації в Службі безпеки України, Міністерстві внутрішніх справ, Збройних Силах України, Національному та комерційних банках. Багато наших випускників успішно працює в аутсорсингових ІТ-компаніях: Delphi, Ciklum, EPAM Systems, Infopulse, Playtika, Win Interactive. Немало наших випускників-телекомунікаційників знаходить роботу за кордоном у США, Канаді та в країнах Західної Європи.

Кафедра телекомунікаційних систем і телебачення

НОВИНИ

Кафедра ТКСТБ 2002 - Алексей Перфилов, Владимир Белов.