Department
Історія кафедри Загальна інформація Лабораторії Методична робота Наукова робота Співробітники Зворотній звязок Інститут РТЗП Локальна мережа
Історія кафедри

Історія розвитку кафедри розпочинається з утворення 1 вересня 1995 року кафедри оргтехніки та зв'язку (ОТЗ). Тоді на кафедрі ОТЗ працювали професор Кичак В.М., старший науковий співробітник Бортник Г.Г., доценти Гуцало О.Г., Прокопов І.Д., Федун І.В., асистенти Пашковський Е.Є., Мацюк О.М., Семенюк О.А., Славський І.М.

З березня 1997 року після об'єднання з кафедрою мікроелектроніки кафедра ОТЗ на правах окремої секції проіснувала у складі кафедри МЕОЗ два роки.

Кафедра телекомунікаційних систем і телебаченняУ 1999 році секція ОТЗ перейшла до складу кафедри радіотехніки, яка у 2001 році була перейменована на кафедру радіотехніки і телекомунікацій.

З 1 січня 2002 року на базі секції ОТЗ була створена кафедра телекомунікаційних систем і телебачення.

Усі ці роки незмінним завідувачем кафедри ОТЗ, секції ОТЗ, кафедри РТ, кафедри РТТ, кафедри ТКСТБ був Заслужений працівник освіти України, професор, доктор технічних наук Кичак В.М.

Кафедра телекомунікаційних систем і телебачення Кафедра телекомунікаційних систем і телебачення Кафедра телекомунікаційних систем і телебачення

З моменту заснування кафедри ОТЗ і до нинішнього часу на кафедрі ТКСТБ працюють: професор Бортник Г.Г., завідувач лабораторіями кафедри Баланчук В.М., провідний інженер Смішко С.Ф.

Кафедра телекомунікаційних систем і телебачення

НОВИНИ

Кафедра ТКСТБ 2002 - Олексій Перфілов, Володимир Бєлов.