Кафедра
Історія кафедри Загальна інформація Лабораторії Методична робота Наукова робота Співробітники Зворотній звязок Інститут РТЗП Локальна мережа
Лабораторії

Кафедра забезпечує лабораторний практикум з 39 дисциплін. Для цього на кафедрі функціонує 6 навчальних лабораторій. Окрім того, лабораторні роботи з деяких дисциплін студенти виконують у філії кафедри в Регіональному центрі ПАТ “Укртелеком”.

Лабораторію телекомунікаційних систем оснащено системами передавання та комутації. Тут студенти проводять дослідження систем комутації; систем NGN та мультисервісних систем.

У лабораторії засобів радіозв'язку виконуються лабораторні роботи з таких дисциплін: „Системи мобільного зв’язку”, “Системи радіозв'язку”, “Системи рухомого зв'язку”, „Пристрої радіозв’язку та телебачення”, “Мікрохвильові системи”.

Лабораторію засобів оргтехніки оснащено друкувальним, копіювальним, банківським, торговельним і комп'ютерним обладнанням.В лабораторії засобів електрозв'язку досліджуються діючі зразки та макети телекомунікаційних пристроїв

В лабораторії документального електрозв’язку проводиться практикум з таких дисциплін: „Системи передачі даних”, “Телекомунікаційні та інформаційні мережі”, “Системи абонентського доступу”, „Системи документального електрозв’язку”.

В лабораторії технічної електроніки та ліній зв’язку виконуються дослідження зразків та макетів компонентної бази радіоелектронної апаратури, функціональної мікроелектроніки та напрямних систем електричного і оптичного зв’язку.

Кафедра телекомунікаційних систем і телебачення

НОВИНИ

Кафедра ТКСТБ 2002 - Олексій Перфілов, Володимир Бєлов.