м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, корпус 1
Головна  
Історія факультету  
Розклад занять  
Кафедри  
ECTS-інформ.пакети  
Матеріально-техн. база  
Інформаційний розділ  
Студентське життя  
Оголошення  
Адміністрація  
Корисні посилання  
Зворотній зв'язок  
Дистанц. освіта  
Мапа університету  
Радіоклуб  
Сторінка JetIQ  
 
ФІРЕН ГОЛОВНА СТОРІНКА

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку!
Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма.
В 2018 році ми святкуємо 94 річницю цієї події!

Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем

15 Автоматизація та приладобудування

153 Мікро- та наносистемна техніка

16 Хімічна та біоінженерія

163 Біомедична інженерія

17 Електроніка та телекомунікації

171 Електроніка

електронні пристрої та системи

17 Електроніка та телекомунікації

172 Телекомунікації та радіотехніка

телекомунікації

інформаційно-телекомунікаційні технології

телекомунікаційні системи та мережі

радіотехніка

інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем

інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем створено 1 грудня 2016 р. Раніше - Факультет радіотехніки, зв’язку та приладобудування. ФРТЗП утворено в 2015 році шляхом реорганізації Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування (ІнРТЗП), який було створено в 2002 році на базі факультету радіоелектроніки (ФРЕ), одного з найстаріших факультетів нашого університету.

На факультеті зараз працює 7 професорів i понад 40 доцентiв, серед них один лауреат державної премії СРСР. В ФРТЗП сьогодні навчається більше тисячі студентів, працює 6 кафедр та два компьютерних центри під’єднані до мережі Інтернет, де працює близько 100 викладачів, наукових співробітників та навчально-допоміжного персоналу. ФРТЗП здійснює підготовку бакалаврів, інженерів та магістрів по денній та заочній формі навчання з 5-ти напрямків, 7-ми спеціальностей та 2-х спеціалізацій. За всіма спеціальностями також готуються фахівці з поглибленим вивченням іноземної мови на рівні технічного перекладача.Про високу якість професійної підготовки, яку забезпечує ФРТЗП засвідчує той факт, що багато його випускників займають ключові адміністративні та науково-технічні посади в різних відомствах, організаціях, провідних телекомунікаційних та радіоелектронних підприємствах і фірмах. Достатньо назвати в цьому контексті О.І.Сугоняка голову асоціації комерційних банків України; В.О. Поджаренка професора, доктора наук; завідувача кафедри ВНТУ; Р.Н.Квєтного професора, доктора наук, завідувача кафедри ВНТУ; С.М.Злепка професора, доктора наук, заступника директора ФРТЗП ВНТУ; Ю.О.Коломійця директора Вінницької філії “Київстар”; О.С.Пізняка генерального директора компанії “Техногаз”; В.В.Скомаровського президента фірми “Владімір”;В.В.Терліковського директора заводу “Маяк”; О.І.Козака директора Вінницького обласного радіотелевізійного передавального центру; Л.Ф.Мінова головного інженера Центру експлуатації первинної мережі зв’язку ВАТ “Укртелеком”.

На факультеті працюють провідні вчені, імена яких відомі як і в Україні, так і за її межам. Це доктор технічних наук, професор, академік Академії інженерних наук України, голова міжнародного координаційного центру з напрямку “Негатроніка” М.А.Філинюк; лауреат Державної премії СРСР С.Т.Барась; неодноразовий учасник міжнародних виставок винаходів, доктор технічних наук О.В.Осадчук, який у 2006 році на міжнародній виставці у Будапешті отримав золоту медаль і найвищу нагороду виставки Гран-Прі.
При використанні матеріалів даної сторінки посилання обов'язкове! 
 
Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем ФІРЕН © 1999-
                Розробка та підтримка: Володимир Бєлов © 2001-