м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, корпус 1
Головна  
Історія факультету  
Розклад занять  
Кафедри  
ECTS-інформ.пакети  
Матеріально-техн. база  
Інформаційний розділ  
Студентське життя  
Оголошення  
Адміністрація  
Корисні посилання  
Зворотній зв'язок  
Дистанц. освіта  
Мапа університету  
Радіоклуб  
Сторінка JetIQ  
 
ФІРЕН ГОЛОВНА СТОРІНКА

Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем

15 Автоматизація та приладобудування

153 Мікро- та наносистемна техніка

16 Хімічна та біоінженерія

163 Біомедична інженерія

17 Електроніка та телекомунікації

171 Електроніка

електронні пристрої та системи

17 Електроніка та телекомунікації

172 Телекомунікації та радіотехніка

телекомунікації

інформаційно-телекомунікаційні технології

телекомунікаційні системи та мережі

радіотехніка

інформаційно-обчислювальні засоби радіоелектронних систем

інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем створено 1 грудня 2016 р. Раніше - Факультет радіотехніки, зв’язку та приладобудування. ФРТЗП утворено в 2015 році шляхом реорганізації Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування (ІнРТЗП), який було створено в 2002 році на базі факультету радіоелектроніки (ФРЕ), одного з найстаріших факультетів нашого університету.

На факультеті зараз працює 7 професорів i понад 40 доцентiв, серед них один лауреат державної премії СРСР. В ФРТЗП сьогодні навчається більше тисячі студентів, працює 6 кафедр та два компьютерних центри під’єднані до мережі Інтернет, де працює близько 100 викладачів, наукових співробітників та навчально-допоміжного персоналу. ФРТЗП здійснює підготовку бакалаврів, інженерів та магістрів по денній та заочній формі навчання з 5-ти напрямків, 7-ми спеціальностей та 2-х спеціалізацій. За всіма спеціальностями також готуються фахівці з поглибленим вивченням іноземної мови на рівні технічного перекладача.Про високу якість професійної підготовки, яку забезпечує ФРТЗП засвідчує той факт, що багато його випускників займають ключові адміністративні та науково-технічні посади в різних відомствах, організаціях, провідних телекомунікаційних та радіоелектронних підприємствах і фірмах. Достатньо назвати в цьому контексті О.І.Сугоняка голову асоціації комерційних банків України; В.О. Поджаренка професора, доктора наук; завідувача кафедри ВНТУ; Р.Н.Квєтного професора, доктора наук, завідувача кафедри ВНТУ; С.М.Злепка професора, доктора наук, заступника директора ФРТЗП ВНТУ; Ю.О.Коломійця директора Вінницької філії “Київстар”; О.С.Пізняка генерального директора компанії “Техногаз”; В.В.Скомаровського президента фірми “Владімір”;В.В.Терліковського директора заводу “Маяк”; О.І.Козака директора Вінницького обласного радіотелевізійного передавального центру; Л.Ф.Мінова головного інженера Центру експлуатації первинної мережі зв’язку ВАТ “Укртелеком”.

На факультеті працюють провідні вчені, імена яких відомі як і в Україні, так і за її межам. Це доктор технічних наук, професор, академік Академії інженерних наук України, голова міжнародного координаційного центру з напрямку “Негатроніка” М.А.Філинюк; лауреат Державної премії СРСР С.Т.Барась; неодноразовий учасник міжнародних виставок винаходів, доктор технічних наук О.В.Осадчук, який у 2006 році на міжнародній виставці у Будапешті отримав золоту медаль і найвищу нагороду виставки Гран-Прі.
При використанні матеріалів даної сторінки посилання обов'язкове! 
 
Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем ФІРЕН © 1999-
                Розробка та підтримка: Володимир Бєлов © 2001-