м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, корпус 1
Головна  
Історія факультету  
Розклад занять  
Кафедри  
ECTS-інформ.пакети  
Матеріально-техн. база  
Інформаційний розділ  
Студентське життя  
Оголошення  
Адміністрація  
Корисні посилання  
Зворотній зв'язок  
Дистанц. освіта  
Мапа університету  
Радіоклуб  
Сторінка JetIQ  
 
ІНФОРМ. РОЗДІЛ - КУЛЬТУРА І СПОРТ

ТАНЦІ З ВИКЛАДАЧАМИ У ВНТУ (ФІРЕН)

Танці з викладачами у ВНТУ ФІРЕН

30 листопада 2017 у Вінницькому національному технічному університеті феєрично стартував новий проект «Танці з викладачами». Зініціював дійство і успішно зреалізував творчий колектив університетського клубу.

Танці з викладачами у ВНТУ ФІРЕН

Сім викладацько-студентських пар — одній від кожного факультету, під опікою Олега Філіппова, талановитого хореографа-постановника, керівника ансамблю бального танцю «Феліз Байле», впродовж двох місяців філігранно відпрацьовували тонкощі чарівливого мистецтва Терпсіхори.

Танці з викладачами у ВНТУ ФІРЕН

Конкурсанти від факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем представляли інженер Анна Щербатюк та студент третього курсу Олег Антонюк;

Танці з викладачами у ВНТУ ФІРЕН

За балами перемогли і вийшли у фінал:
самба «Полювання на фламінго» — Юлія Мандренко та Юрій Калінович,
джайв «Морячок» — Анна Щербатюк та Олег Антонюк,
фокстрот «Красуня та чудовисько» — Микола Небава та Юлія Бадя.

Танці з викладачами у ВНТУ ФІРЕН
ВІДЕО ТАНЦІВ З ВИКЛАДАЧАМИ У ВНТУ 2017


15 квітня 2015 на стадіоні ВНТУ відбулась естафета 4х100 метрів в якій студентки ФРТЗП вибороли 1 місце!

    
    

Вітаємо наших дівчат з перемогою! Так тримати! РТЗП вперед!
Спартакіада ВНТУ - ФРТЗ ІІІ-місце!

9 квітня 2015 року за програмою Спартакіади ВНТУ «Молодь і спорт України» серед збірних команд навчальних факультетів відбулася Першість ВНТУ з силового триборства (стрибок у довжину з місця, підтягування на перекладині, прес-кут на брусах)

У командному заліку місця розподілилися так:
1 місце-Факультет будівництва, теплоенергетики та газопостачання
2 місце- Факультет машинобудування та транспорту
3 місце-Факультет радіотехніки, зв'язку та приладобудування
4 місце-Інстітут екологічної безпеки та моніторингу довкілля та факультет менеджменту
5 місце-Факультет Електроенергетики та електромеханіки
6 місце-Факультет комп'ютерних систем та автоматики
7 місце-Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії

В абсолютній першості перемогу здобув студент факультету менеджменту- Довлетов Мурат.

Чемпіонами з видів стали:
у стрибках у довжину з результатом- 3.05 см - Стефанчишин Ярослав / ФКСА
у підтягуванні на перекладині -25 разів - Горенюк Вадим і Осіпов Володимир / ФЕЕМ
з пресу / кут на брусах-35 секунд- Довлетов Мурат / ФЕЕМ
    

Чемпіони та призери були нагородженні грамотами та медалями Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
ХІІ літня Універсіада ВНЗ III-IVр.а. Вінницької області 2014-2015 року

2 квітня 2015 закінчилися ігри Універсіади Вінницької області з баскетболу.Наші дівчата у впертій боротьбі у фіналі здобули перемогу над студентками факультету фізичного виховання ВДПУ.Третье місце зайняли баскетболістки медуніверситету, які обіграли аграрний університет в малому фіналі.
Кращим гравцем турніру визнано студентку ФРТЗП Жмурко Ірина-гравця молодіжної збірної України.
Вітаємо баскетбольну студентську команду і тренера ВНТУ -Підлужняка Олександра Івановича з ПЕРЕМОГОЮ!

    


6-8.10.2014 Первенство ВНТУ по шахматам среди студентов и преподавателей

1 место среди преподавателей нашего ВУЗа стал Семенов Андрей Александрович - доцент кафедры РТ ФРТЗП

    
    
    

Студенти-радисти ВНТУ взяли участь у Міжнародному космічному експерименті «Shadow-Beacon»

    


Нещодавно студенти Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування Вінницького національного технічного університету взяли участь у Міжнародному космічному експерименті «Shadow-Beacon», що проходив під егідою Ракетно-космічної корпорації «Енергія» імені С. П. Корольова.

Користуючись послугами Міжнародної космічної станції, студенти в університетському навчально-науковому центрі систем радіозв'язку та радіоаматорства досліджували умови прийому-передачі ультракороткохвильових радіосигналів у режимі бортового радіомаяка на радіостанції МКС із використанням всесвітньої радіоаматорської мережі; визначали характеристики ретрансляції радіосигналів через бортовий трансівер МКС, їх якість і просторовий розподіл; оцінювали впливи перевідзеркалення та затінення від елементів конструкції та величини кута місця МКС відносно наземних спостерігачів.

На базі Центру студенти розрахували та підготували спеціальні антенні конструкції для космічного зв’язку, налаштували цифрову систему передачі та прийому сигналів з борту МКС, провели розрахунки траєкторій прольотів станції над Україною і зокрема над містом Вінницею, здійснили складну роботу оформлення заявки та реєстрації нашої аматорської радіостанції в програмі експерименту.

Декілька тижнів працювала аматорська радіостанція Центру ВНТУ в ефірі, виловлюючи виток за витком прольоти МКС над Україною. Орієнтуючись за радіосигналом, студенти, вдивляючись у напівсутінкове небо, декілька разів бачили там яскраву «зірку» – відблиск від велетенських сонячних батарей космічної станції. Контакт зі станцією не був однобічним – з МКС за сигналами студентів ВНТУ пильнували колеги космонавти-радіоаматори, зокрема льотчик-космонавт Роман Романенко, інженер 34-ї експедиції та оператор аматорської станції RS0ISS.

На підтвердження космічного радіоконтакту зі станцією радіоаматорського Центру з міста Корольов, який є космічною столицею Російської Федерації, до ВНТУ надійшла спеціальна QSL-картка з його власним автографом.

Використовуючи особливості атмосферних шарів планети на коротких хвилях, студенти Інституту радіотехніки, зв’язку та приладобудування підтримують дружні зв’язки через радіопростір з радіооператорами усього світу — зі Львова, Москви, Нью-Йорка і навіть Токіо.

Зазначимо, що навчально-науковий центр систем радіозв'язку та радіоаматорства ВНТУ має радіомузей, де представлені цікаві ретро-приймачі, засоби зв’язку та телекомунікаційні пристрої усіх поколінь.

За інформацією прес-центру ВНТУ
Вперше представник Вінниччини став чемпіоном України із заочних шахів

    


Сенсаційну перемогу у 24-у фіналі чемпіонату України із заочних шахів здобув майстер спорту з шахів, асистент кафедри телекомунікаційних систем і телебачення Вінницького національного технічного університету Віктор Стронський.

Змагання з цього виду шахів тривали 1 рік і 10 місяців та завершилися днями. Потрібно зазначити, що гра відбувалася з використанням веб-серверу міжнародної федерації заочних шахів ICCF. У фіналі брали участь 16 спортсменів – переможці півфіналів і призери минулорічного фіналу.

З 15 можливих очок 4 гравці набрали по 9 очок, а тому переможця визначали за додатковим показником – набраним коефіцієнтом. З коефіцієнтом 59,75, не програвши жодної партії, перше місце і звання чемпіона України із заочних шахів виборов Віктор Стронський.

У попередньому фіналі 23-го чемпіонату України Віктор Стронський посів почесне 4 місце. Успіх додав йому бали для підвищення власного рейтингу, і нині Віктор Стронський входить до 30-ки найсильніших шахістів-заочників України.

Варто зазначити, що вперше представник Вінницької області став чемпіоном України із заочних шахів.

    


Раніше з інтервалом у 15 років вінницькі шахісти-заочники ставали призерами чемпіонатів України. Так у 1983 році бронзовим призером чемпіонату України став кандидат у майстри спорту Ян Глінчевський, а у 1998 році срібло чемпіонату України виборов майстер спорту України з шахів Анатолій Яворський. І знову рівно через 15 років перемогу на чемпіонаті України здобув викладач Вінницького національного технічного університету.

За інформацією прес-центру ВНТУ


При використанні матеріалів даної сторінки посилання обов'язкове! 
 
Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем ФІРЕН © 1999-
                Розробка та підтримка: Володимир Бєлов © 2001-