м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, корпус 1
Головна  
Історія факультету  
Розклад занять  
Кафедри  
ECTS-інформ.пакети  
Матеріально-техн. база  
Інформаційний розділ  
Студентське життя  
Оголошення  
Адміністрація  
Корисні посилання  
Зворотній зв'язок  
Дистанц. освіта  
Мапа університету  
Радіоклуб  
Сторінка JetIQ  
 
МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Базова станція RBS 2202 системи стільникового рухомого зв'язку стандарту GSM 900/1800 з функціями GPRS і EDGEВиробник: Ericsson AB SE-164 80,Stockholm, Sweden

Ericsson (Telefonaktiebolaget LM Ericsson) - шведська компанія, відомий виробник телекомунікаційного обладнання

Cпрямовані антени VPol Panel, діапазони 900/1800/1900 МГцВиробник: Компанія KATHREIN WERKE KG ( Німеччина )

KATHREIN WERKE KG є світовим лідером у виробництві базових антен рухомого зв'язку з щомісячним обсягом виробництва більше 20 000 штук на місяць. Більше 140 операторів зв'язку в усьому світі використовують продукцію компанії. Компанія KATHREIN випускає щонайширший асортимент антенного обладнання з діапазоном частот від 25 до 3800 МГц , включаючи направлення і всеспрямовані антени , виготовлені під індивідуальні вимоги , а також спеціальний клас антен для використання на транспорті. Тільки в діапазоні 790-1900 МГц виробляються більше 250 типів антен.

Цифрова АТС - ipLDK-60 з функціями VoIP, ISDN PRI, функцію Caller ID (CID) і АОН, сервіс коротких повідомлень (SMS)Виробник: LG-Nortel

ipLDK -60 - цифрова АТС , оптимізована для компаній малого і середнього бізнесу, має широкий набір послуг зв'язку , необхідних сучасному підприємству : підтримує VoIP , ISDN PRI , функцію Caller ID ( CID ) і російський АОН , сервіс коротких повідомлень ( SMS). Вбудовані сервіси голосової пошти та автосекретаря , використовуються для привітання клієнтів і створення персональних голосових поштових скриньок. Також АТС пропонує користувачам додаткові функціональні можливості, такі як ТАРI інтерфейс для інтеграції програм PC phone , PC- Attendant ; віддалений системний доступ для настройки станції ; розпізнавання тонів в аналогових з'єднувальних лініях , детальне протоколювання з'єднань ( SMDR ) та видачі інформації з аналізу трафіку.

Сиcтеми SIP телефонії 3CX Phone SystemВиробник: Компанія 3CX

3CX Phone System v.12 SP3 включає нові можливості як для кінцевих користувачів, так і для адміністраторів. Наприклад, тепер можна призначати обраних користувачів Менеджерами груп (Group Managers), Адміністраторами транков (VoIP Trunk Admins) або Адміністраторами системи (System Administrators). Інша корисне поліпшення - можливість групового імпорту DID / DDI з CSV файлу. Це дозволяє, наприклад, швидко об'єднати 3CX Phone System і сторонню SIP АТС (Asterisk, Panasonic і т.п.)

Радіорелейні ситеми MINI-LINK E / MINI-LINK E MicroВиробник: Ericsson Microwane Systems AB

Кілька терміналів MINI- LINK E можуть бути інтегровані в один загальний модуль доступу . Це дозволяє зробити надзвичайно компактними сайти мережі , а також ефективно розподілити між різними терміналами такі ресурси , як мультиплексори , інтерфейси службових каналів та системи підтримки . Маршрутизація трафіку і його переадресація в межах сайту можуть виконуватися при мінімальній кількості зовнішніх кабелів. Маршрут трафіку задається за допомогою ПЗ і конфігурується під час установки станції. Термінал може бути налаштований як нерезервовані ( 1 +0 ) або резервований ( 1 +1 ) ; резервування може бути також забезпечено мережею кільцевого типу. Кожен термінал забезпечує швидкість трафіку до 17x2 ( 34 +2 ) Мбіт / с.

ADS-B feeder siteВиробник: Altera Cyclone / Raspberry Pi

Автоматичне залежне спостереження - радіомовне (ADS–B) - це технологія коопераційного спостереження, в якій ПС визначає своє місцеположення через супутникову систему навігації та поширює його бортовим відповідачем. Цю інформацію можуть отримувати як наземні станції, в тому числі і органи УПР, так і інші ПС, що дає змогу екіпажам бути більш ситуаційно обізнаними та само-ешелонуватись. ADS–B - "автоматичне" - тому що, діє без втручання екіпажу. "Залежне" - тому що, залежить від даних навігаційних систем ПС. Технологія ADS-B, яка складається з двох різних сервісів, "ADS-B Out" та "ADS-B In", цілком може замінити, радіолокатор, як основний засіб спостереження за повітряним рухом. Вона також забезпечує метеорологічною інформацією в "дійсному часі". "ADS-B Out" двічі в секунду через бортовий передавач поширює інформацію про пізнвальний індекс, точне місцеположення, висоту та швидкість ПС, а також інші дані з ботових систем ПС. "ADS-B In" приймає інформацію з каналів FIS-B (Польотно-інформаційного сервісу ) та TIS-B (Інформацію про інший рух), а також інші дінні ADS-B, такі як пряме спілкування з ПС які перебувають поблизу.

Cisco Packet Tracer
Виробник: Cisco Systems, Inc.

Cisco Packet Tracer - це багатофункціональна програма моделювання мереж, яка дозволяє студентам експериментувати з поведінкою мережі і оцінювати можливі сценарії. Будучи невід'ємною частиною комплексної середовища навчання Мережевої академії, Packet Tracer надає функції моделювання, візуалізації, авторської розробки, атестації та співробітництва, а також полегшує викладання і вивчення складних технологічних принципів.
Cisco Systems є світовим лідером в області мережевих технологій. Мережеві рішення Cisco забезпечують роботу об’єднаних мереж великої кількості компаній, університетів і урядових організацій по всьому світі, а також дозволяють створити мережу будь-якої складності, оптимальним чином використовуючи для цього устаткування Cisco.


Microsoft DreamSpark PremiumВиробник: Microsoft Corporation

Центр інформаційних технологій і захисту інформації здійснює в університеті безкоштовну академічну підписку DreamSpark Premium (стара назва MSDN AA) на програмне забезпечення Microsoft, що дає можливість безкоштовно встановлювати ліцензійне програмне забезпечення корпорації Microsoft на всі комп’ютери університету, що задіяні в навчальному процесі, а також на всі домашні комп’ютери студентів і викладачів університету. З 2012 року з’явилась також можливість безкоштовного доступу до новітніх хмарних служб Office 365 for Education.
Згідно умов підписки DreamSpark Premium, всі програмні продукти Microsoft, які будуть встановлені на комп’ютери під час дії підписки, а також під час навчання студентів в університеті, можна буде використовувати й після завершення підписки, і по закінченню університету.При використанні матеріалів даної сторінки посилання обов'язкове! 
 
Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем ФІРЕН © 1999-
                Розробка та підтримка: Володимир Бєлов © 2001-