м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, корпус 1
Головна  
Історія факультету  
Розклад занять  
Кафедри  
ECTS-інформ.пакети  
Матеріально-техн. база  
Інформаційний розділ  
Студентське життя  
Оголошення  
Адміністрація  
Корисні посилання  
Зворотній зв'язок  
Дистанц. освіта  
Мапа університету  
Радіоклуб  
Сторінка JetIQ  
 
СТУДЕНТСЬКА РАДА ФІРЕН

Голова СтудРади ФІРЕН Мельник Аліна ВолодимирівнаПро себе: Народилась 27 лютого 1998 року у м. Вінниця. Випускниця Вінницького технічного ліцею, де брала активну участь у творчих заходах та концертах. Після вступу у Вінницький національний технічний університет, одразу потрапила до активу студентського самоврядування, у 2015-2016 н.р. обіймала посаду секретаря СР. У 2016-2017 н.р. обіймала посаду голови СР. Староста БІО-15б. Була організатором студентської осені.
Вважаю, що кожному необхідно займати активну позицію та проявляти себе заради процвітання факультету.

Заступник голови СтудРади ФІРЕН Перевознюк Сергій СергійовичПро себе: Народився 5 березня 1999 року у місті Вінниця. Навчався у школі №20, де активно брав участь в усіх заходах та в їх організації. Займався багатьма видами спорту. Цікавлюсь юридичною діяльністю, знаю закони. Зараз я студент 2 курсу ФІРЕН, староста групи ТК-16б. З перших днів навчання приймав участь в усіх заходах. Активний, комунікабельний і готовий працювати.
Хочу зробити свій внесок у розвиток факультету та ВНТУ, маю безліч ідей та хочу втілити їх.

Голова інформаційно-аналітчного департаменту СтудРади ФІРЕН
Шевчук В’ячеслав ВалерійовичПро себе: Ще зі школи проявляв активність в організаційних заходах та їх проведенні. Успішно брав участь у різних спортивних змаганнях. Студент 3 курсу групи ТКП-15б. З першого курсу був в активі іформаційно-аналітичного департаменту СР та профоргом групи. У 2016-2017 н.р. обіймав посаду голови цього ж департаменту. Ініціативний та наполегливий, маю ряд ідей, які планую виконати в цьому році.

Голова спортивно-оздоровчого департаменту СтудРади ФІРЕН
Мельничук Ольга ІванівнаПро себе: народилася 20 липня в с. Ступник Хмільницького району Вінницької області. Студентка групи ТКП-14б. Активна, наполеглива та відповідальна.
КМС України з легкої атлетики, член збірної команди області. Чемпіонка Універсіади області, обласного кросу та срібна призерка INTERSPORT UKRAINE RUN 2016. Чемпіонка України з естафетного бігу - рішення ВК від 17.08.2017 року √1901 м. Вінниця.Вас вітає колектив Студентської ради факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем!

Цього навчального року в нас сформувався колектив з людей, які мають досвід роботи у студентській раді або в напрямку свого департаменту. Це полегшує роботу та дає можливість показати хороший приклад Нашим студентам. Завдяки взаєморозумінні та тривалій сумісній роботі сформували доволі сильну команду.

З великою радістю приймемо в свою команду активних студентів факультету. Пропонуємо кожному зробити свій внесок у розвиток факультету :)

    Склад СтудРади ФІРЕН (ФРТЗП, ІнРТЗП) по роках

2004 – голова студентської ради Коваль Костянтин

2006 – головою студентської ради ІнРТЗП обирається Бєлов Володимир
Склад: Пономарьов Віктор (заст.голови), Пилинь Ірина (секретар), Рудий Сергій, Притула Максим, Новак Олексій, Мартинюк Богдан, Пастух Олександр

2008 – голова студентської ради - Мартинюк Богдан

До 2011 головою студентської ради факультету РТТК була Артемчук Ольга, головою студради фМБЕП – Новицька Іра.

2011 р. - головою студентської ради факультету РТТК був Іваськевич Мирослав, головою студради фМБЕП – Філіппов Ігор.

2012 р.- березень 2013р. головою Ін РТЗП став Іваськевич Мирослав.

березень 2013-листопад 2013 головою Ін РТЗП була Віт Ольга.

Листопад 2013 став головою Микола Кобися.

Студентська Рада ФРТЗП

           

           

           

           

           


При використанні матеріалів даної сторінки посилання обов'язкове! 
 
Факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем ФІРЕН © 1999-
                Розробка та підтримка: Володимир Бєлов © 2001-